В наявності ●
79.00 грн.
Адаптер Rehau 3/4" 238653 Адаптер для садового шланга Перехідник на садовий шланг
Адаптер Rehau 238653 — це ключовий елемент, призначений для швидкого та надійного підключення садового шланга (через конектор) до водопровідного крана або іншої арматури з різьбою 3/4''.
Ключові особливості та переваги:
З'єднання з краном: Адаптер має внутрішню різьбу 3/4'' (26,5 мм) для прямого накручування на зовнішню різьбу водопровідного крана.
Швидкознімне підключення: Інший кінець адаптера оснащений виходом для швидкознімного конектора, що дозволяє миттєво під'єднати або від'єднати садовий шланг.
Універсальна сумісність: Перехідник сумісний з усіма стандартними пластиковими системами поливу та конекторами, доступними на ринку.
Якість Rehau: Виготовлений із міцного пластику в Німеччині, що гарантує його довговічність.
Базовий елемент: Призначений для постійної установки на кран, не має функції аквастопу (вода перекривається краном).
Характеристики
Бренд: Rehau
Тип: Адаптер для крана / Перехідник
Тип з'єднання: Різьба / Швидкознімне
Наявність аквастопу: Без аквастопу
Діаметр різьби: 3/4'' (26,5 мм)
Матеріал: Пластик
Країна-виробник: Німеччина
Оберіть адаптер Rehau 238653 для надійного та швидкого підключення шланга до джерела води!
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Питань: 0
Поки немає питань про цей товар. Станьте першим!
