В наявності ●
132.00 грн.
Фрегат пульсуючий у двох напрямках із зовнішнім різьбленням 1/2" Aquapulse AP 3028 Пластиковий зрошувач-фрегат
Пластиковий зрошувач-фрегат Aquapulse AP 3028 – це ідеальне рішення для рівномірного поливу вашого саду, городу чи газону. Виготовлений з високоякісного та ударостійкого ABS пластику, він забезпечує довговічність та стійкість до зовнішніх впливів. Завдяки своїй пульсуючій дії в двох напрямках, цей зрошувач-фрегат забезпечує повне коло охоплення, гарантуючи рівномірне зрошення всієї поливної площі.
Основні переваги:
Високоякісний ABS пластик: Забезпечує міцність та тривалий термін служби.
Повний круг охоплення: Гарантує рівномірне зрошення всієї ділянки.
Пульсуюча дія в двох напрямках: Підвищує ефективність поливу.
Зручне підключення: Зовнішня різьба 1/2" для легкого встановлення.
Дві насадки в комплекті: Для оптимального розподілу води.
Рекомендація щодо фільтрації: Для запобігання засміченню та продовження терміну служби.
Технічні характеристики:
Тип: Зрошувач-фрегат пульсуючий в двох напрямках
Матеріал: Високоякісний, ударостійкий ABS пластик
Кількість функцій: 1 (повне коло охоплення)
Розмір кріплення: 1/2" зовнішня різьба
Кількість насадок: 2
Потік: 0.5 – 0.65 м³/год
Радіус зрошення: 8.0 – 10.0 м
Країна виробник: Китай
Важливо: Для забезпечення довговічної та ефективної роботи зрошувальної системи рекомендується використовувати фільтри для води, які запобігають засміченню насадок.
Цей надійний та ефективний пластиковий зрошувач-фрегат Aquapulse AP 3028 стане незамінним помічником у догляді за вашою ділянкою, забезпечуючи оптимальний рівень вологи для здорового росту рослин.
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Питань: 0
Поки немає питань про цей товар. Станьте першим!
